Promocje i regulamin

 

Promocja 1:

Kupując dowolny produkt, każdy kolejny o wartości nie większej przysługuje Ci za pół ceny. Promocja ważna 6 miesięcy od daty zakupu dokonanego w cenie standardowej lub do odwołania lecz nie wcześniej niż 1 miesiąc od daty zakupu dokonanego w cenie standardowej.

 

Promocja 2:

Kupując dowolny produkt „business” w danej kategorii produktowej i w danej kategorii źródłowej , wszystkie dowolne produkty „basic” w tej samej kategorii produktowej i w tej samej kategorii źródłowej przysługują Ci za 30% ceny standardowej. Wśród kategorii produktowej wyróżniamy odrębnie „Ocena rentowności” oraz „Analizy i kalkulatory”. Wśród kategorii źródłowej wyróżniamy odrębnie produkty „biogazowe” oraz „fotowoltaiczne”. Promocja ważna 1 miesiąc od daty zakupu dokonanego w cenie standardowej lub do odwołania lecz nie wcześniej niż 2 tygodnie od daty zakupu dokonanego w cenie standardowej.

 

Promocja 3:

Kupując produkty za łączną cenę netto powyżej 27.000 zł (dwadzieścia siedem tysięcy złotych netto) w okresie do 6 miesięcy, wszystkie następne dowolne produkty nabywane  w naszym Sklepie przysługują Ci za 30% ceny standardowej. Promocja ważna 6 miesięcy od daty ostatniego zakupu na łączną kwotę powyżej 27.000 zł lub do odwołania, lecz nie wcześniej niż 1 miesiąc od daty zakupu dokonanego w cenie standardowej.